PlayEuromillions.com

Mega Millions Zahrajte si on-line - Euro Millions, USA Mega Millions, USA PowerballVýsledky

Euro Millions   2021-05-14

06-16-18-29-38    6 - 11

>>> Play online


SuperEnalotto   2021-05-13

04-13-20-51-69-82

>>> Play online


USA Mega Millions   2021-05-11

07-08-20-36-39  22

>>> Play online


USA Powerball   2021-05-12

01-19-20-38-54  17

>>> Play online


Jaké jsou největší loterii jackpot na světě?

Pro vás všechny velké loterii jackpot Řezáky tam jsem si jist, že se často sám sebe zeptal na otázku: Jaké loterie poskytla největší návratnost, pokud jde o jediné jackpot?

Do populární americká loterie: Megamillions, Powerball a SuperLotto Plus ukazovat cestu, nebo je tam menší loterie, který překvapil s velkou výplatu?

Seznam pro loterijní dáma

Nedávný článek o loterii www.playhugelottos.com uvedené Top 24 Jackpot všech dob z celého světa. Tento seznam nebude překvapením, loterie dám tam jako všichni z největších jackpotů na celém světě lze nalézt na úplný seznam.

Američan loteriích vést seznam

Osm pozic na seznamu jsou obsazeny dvě velké mezistátní loterie z USA, Megamillions a Powerball! Na světě? Největší annuitized jackpot vyhrál byl 260 milionů amerických dolarů na Megamillions. Největší jackpot získala jedna osoba (ne více vstupenek vyhraje nebo syndikátu vyhraje) byl Jackpot výši 340 milionů amerických dolarů na Powerball.

Big Euro loterie jackpoty

Se o dosud největší mimo USA vyhrál jackpot byl? 183,5 milionů wonů na Euromilióny. Cena byla rozdělena mezi tři držitele vstupenky. Po velmi blízko za Euromilióny je italský SuperEnalotto s masivní jackpot v? 177,7 milionu. Cena byla bohužel rozkol mezi sedmdesát lidí.

Big loterie jackpoty vychovávat zadní

Ostatní země a loterií, které vyvolaly velké loterie jackpotů se britské Národní loterie (42 Million Jackpot), německé národní loterie, Grand Lotto 6 / 55 (Asie je největší cenu? - 13 milionů) (37600000?), Brazilský Mega-Sena loterie (R 145 milionů dolarů? Jižní Americe? největší jackpot) a australský Oz Lotto (AUS 106 milionů dolarů? sdílí dvě osoby).

Koupit lotto vstupenky a se svou šanci

Čtení některé z výše uvedených částek, loterii vyhrál jackpot se zdá neskutečné. Jackpot Částky se vzpírají víry, ale překvapivě je to pravda? skuteční lidé vyhrát skutečné peníze! Co dělat s vítězové loterie hotovosti při jejich velké loterii Jackpot je jiný příběh, ale jedna věc je jasná, musíte být v ní vyhrát.

Můžete se v ní bude www.playhugelottos.com a získání vstupenky na mnohé z výše uvedených loterií jako Megamillion, Powerball, SuperEnalotto, Euromilióny, britské Národní loterie, Oz Lotto a jiné velké jackpot loterie jako El Gordo, Francie Loto, SuperLotto Plus a australský Powerball.

PlayHugeLottos.com? děláme milionáři!

Existuje něco jako malý jackpot?

Některé loterií žít svůj život hodně do popředí pozornosti! S okem, zalévání jackpoty jsou miláčkové Společenství loterie International.

Neodolatelná jackpot velikosti

Je těžké odolat jackpot sedí na 100 milionů eur, nebo jak se o americký super-velké Megamillions jackpot 300 milionů dolarů? S tak masivním jackpoty v nabídce není divu, že tato loterie je tak těžké ignorovat.

Ale ne všechny loterie Euromilióny mohou být, nebo Megamillions! A některé lotto jsou rádi, že nikdy nebude americký Powerball, SuperLotto Plus nebo dokonce italský SuperEnalotto!

Není největší, ale určitě dost velké!

Tam jsou některé "těžká váha" uchazeči o korunu. Bližší prohlídka odhalí několik loterií, které nikdy projít na 100 milionu se to ještě často poskytují velmi značné částky v jackpotu nabídky. UK loterie, ve skutečnosti jeden z nejpopulárnějších loterie na světě je 6 / 49 ve formátu, se vyšplhal na 42 milionů liber dříve. Vůbec to není špatné!

A dva z loterie u protinožců v Austrálii, Oz Lotto a australské Powerball oba tiše dosáhli velmi významných jackpot velikosti sami. Oz Lotto s největší jackpot zatím sedí na 68 milionů liber a australských Powerball přichází na o něco méně s největší zaznamenaný jackpot 51 milionů liber!

Jsou menší jackpoty snazší vyhrát?

Takže, pokud tyto tři loterie jsou stále dělá velké vlny v záři reflektorů, které jsou menší, loterie "kamera stydět? Ty, spokojený, že žije poklidným životem v regionu jen několik miliónů liber?

Loterie El Gordo (Gordo de la Primitiva)

Začátek v minimální výši 5 milionů eur, bude El Gordo jackpot se přestane otáčet, dokud se nad vyhrál! Nejvyšší jackpot získala k dnešnímu dni je to velmi slušný 25 milionů euro.

Kromě Jackpot je jich tam osm dalších úrovní cen k dispozici pro vyhrál v neděli El Gordo kreslit!

Francie Loto

Ještě na evropském kontinentu se přestěhovat do Francie, kde Francie Loto (know místně jak "Loto Francaise") dává hráčům možnost vyhrát značné množství hotovosti! Francie Loto Jackpot bude začínat na 2 miliony eur a rohlíky po dobu nejvýše 34 krát, než je možné vyhrát. Největší jackpot je zatím osmnáct milionů eur!

Takže tady máme dvě loterií, které jsou velmi velké ve své místní zemích, a jsou ochotni nechat ostatní větší loterie krást některé mezinárodní pozornosti.

Pozvání velkou loterii vyhrát

Pravda ovšem je, že zatímco některé lotto, může být na prvním místě seznamů přání většiny lidí, když se něco menší a tišší náhodou objeví, nikdo by si nestěžoval! Ve skutečnosti si myslím, že většina lidí ve skutečnosti může slavit ... po zbytek svého života!


Select language:

en   hu   cs   de   bg   tr   fr   ru   sl   sk   es   lt   hr   el   nl   

pt   ms   ro   uk   ka   ht   cs   sv   hi   lv   ru   eo   pl   ga   

id   zh   pt   is   yi   bg   de   nl   ro   gl   vi   ur   pa   az   

gu   ne   ar   mi   cy   ceb   ja   te   fa   mn   lo   ms   fr   km   

sq   la   kn   tl   el   sl   hu   hr   tr   ca   it   bn   mr   ta   

en   lt   sr   be   th   fi   mt   sk   no   es   mk   sw   ko   da   

ig   hy   

Zahrajte si on-line