PlayEuromillions.com

Mega Millions Graj online - Euro Millions, USA Mega Millions, USA PowerballWyniki

Euro Millions   2021-05-14

06-16-18-29-38    6 - 11

>>> Play online


SuperEnalotto   2021-05-13

04-13-20-51-69-82

>>> Play online


USA Mega Millions   2021-05-11

07-08-20-36-39  22

>>> Play online


USA Powerball   2021-05-12

01-19-20-38-54  17

>>> Play online


Jakie są największe jackpoty loterii na świecie?

Dla wszystkich łowców wygraną na loterii tam jestem pewien, że często zadawałeś sobie pytanie: co loterii pod warunkiem, że największy zwrot w postaci jednej puli wygranych?

Czy popularne amerykańskie loterie: MegaMillions, Powerball i SuperLotto Plus wskazywać drogę, czy też mniejsze loterii, który zaskoczył wszystkich, z dużym wypłaty?

Lista warcaby loterii

Niedawny artykuł o loterii www.playhugelottos.com liście Top 24 jackpot wszech czasów z całego świata. Lista nie będzie zaskoczeniem dla warcaby loterii tam jak wszystkie największe jackpoty z całego świata można znaleźć na pełną listę.

Amerykańskiej loterii prowadzić listy

Ośmiu pozycje na liście zajmują dwa duże międzypaństwowych loterii z USA, MegaMillions i Powerball! Świata? Największych annuitized jackpot nie wygrał był 260.000.000 dolarów na MegaMillions. Największy jackpot wygranych przez jedną osobę (nie ma wiele zwycięstw wygrywa bilet lub konsorcjum) była kwota puli 340 milionów dolarów na Powerball.

Big Euro loterii wygrane

Największym w historii spoza USA jackpota zwycięstwo było? 183500000 wygrał na Euro Millions. Nagroda została podzielona pomiędzy trzema bilet właścicieli. Po bardzo blisko za Euromillions jest włoski SuperEnaLotto z ogromnej puli wygranych z? 177700000. Nagroda została niestety podzielone między siedemdziesięciu ludzi.

Big loterii wygrane wychowywanie tyłu

Inne kraje i loterii, które przyniosły wielkie wygrane loterii UK National Lottery (42.000.000 jackpot), niemiecki National Lottery, Grand Lotto 6 / 55 (Azja jest największym nagrodę? - 13 mln euro) (37.600.000?), Brazylijski Mega-Sena Lottery (R 145.000.000 dolarów? Ameryce Południowej? największy Jackpot) i Australian Oz Lotto (AUS 106.000.000 dolarów? wspólne dla dwóch osób).

Kup bilety lotto i zabrać swoje szanse

Czytanie niektóre z powyższych kwot wygranej wygraną na loterii wydaje się nierealny. Kwoty jackpot przeciwstawić wiarę ale o dziwo to prawda? prawdziwych ludzi wygrać prawdziwe pieniądze! Co zwycięzcy loterii zrobić z gotówką po wygraną na loterii wygrywa to już inna historia, ale jedno jest pewne, musisz być w nim wygrać.

Możesz być w niej będzie www.playhugelottos.com i zaczyna swój bilety na wiele z powyższych loterii jak Megamillion, Powerball, SuperEnaLotto, EuroMillions, UK National Lottery, Oz Lotto i inne loterie duży jackpot jak El Gordo, Francja Loto, SuperLotto Plus i Australian Powerball.

PlayHugeLottos.com? tworzymy milionerów!

Czy istnieje coś takiego jak mały wygrać jackpota?

Niektóre loterii żyć ich życiem bardzo w centrum uwagi! Z oczu podlewania jackpoty są ulubieńcami społeczności międzynarodowej loterii.

Irresistible wielkości puli

Trudno oprzeć się jackpot siedzi na 100 milionów euro, lub jak o amerykańskich super-wielkości puli MegaMillions 300 milionów dolarów? Z tak ogromnej jackpoty w ofercie nic więc dziwnego, że te loterie są tak trudne do zignorowania.

Ale nie wszystkie loterii może być Euromillions lub MegaMillions! A niektóre lotto przyjemnością nigdy nie będzie amerykański Powerball, SuperLotto Plus lub nawet włoski SuperEnaLotto!

Nie największym, ale na pewno na tyle duże!

Istnieje kilka "średniej" pretendentów do korony. Bliższym przyjrzeniu się ukazać loterie, że nigdy nie przekazać 100 mln jeszcze nie często zapewniają całkiem spore kwoty w ofercie puli. UK Lottery, w rzeczywistości jednym z najbardziej popularnych loterii na świecie to 6 / 49 format, wspiął się do 42 milionów funtów wcześniej. Not bad at all!

I dwie loterie z Down Under w Australii, Oz Lotto i Australii Powerball oba spokojnie osiągnął bardzo znaczące rozmiary jackpot siebie. Oz Lotto z największych jackpota tej pory siedzi na 68 milionów funtów i Australian Powerball najbliższych na nieco mniej z największych jackpota nagrany z 51 milionów funtów!

Są mniejsze wygrane łatwiej wygrać?

Tak więc, jeśli te trzy loterie wciąż się duże fale w świetle reflektorów, które są mniejsze, "aparat nieśmiały" loterii? Ci, zadowolony z życia spokojne życie w okolicach funtów tylko kilka milionów?

El Gordo loterii (Gordo de la Primitiva)

Począwszy od minimalnej kwoty 5 mln euro, El Gordo jackpot nie zatrzyma tabor ponad dopóki nie wygrałem! Najwyższy jackpot wygrał do tej pory jest bardzo szanowany 25 mln euro.

Oprócz nagród Jackpot jest osiem innych szczebli nagród do wygrania w niedzielnym El Gordo rysować!

Francja Loto

Jeszcze na kontynencie europejskim możemy przenieść się do Francji, gdzie France Loto (know lokalnie jako "Loto Francaise") daje graczom szansę wygrać spore ilości gotówki! Francja Jackpot Loto rozpocznie się o 2 miliony euro i rolek w ciągu maksymalnie 34 razy, zanim nie do wygrania. Największy wygrany jackpot jak dotąd 18 milionów euro!

Więc tutaj mamy dwie loterie, że są bardzo duże w ich lokalnych krajów i są zadowoleni z niech innych większych loterii ukraść trochę międzynarodowego rozgłosu.

Zapraszanie wielką wygraną loterii

Prawdą jest oczywiście, że podczas gdy niektóre lotto może być pierwszy na liście życzeń większości ludzi, jeśli coś mniejsze i cichsze się, aby pokazać się, nikt nie narzeka! W rzeczywistości, myślę, że większość ludzi może rzeczywiście świętować ... do końca życia!


Select language:

en   hu   cs   de   bg   tr   fr   ru   sl   sk   es   lt   hr   el   nl   

pt   ms   ro   uk   ka   ht   cs   sv   hi   lv   ru   eo   pl   ga   

id   zh   pt   is   yi   bg   de   nl   ro   gl   vi   ur   pa   az   

gu   ne   ar   mi   cy   ceb   ja   te   fa   mn   lo   ms   fr   km   

sq   la   kn   tl   el   sl   hu   hr   tr   ca   it   bn   mr   ta   

en   lt   sr   be   th   fi   mt   sk   no   es   mk   sw   ko   da   

ig   hy   

Graj online