PlayEuromillions.com

Mega Millions Online oyun - Euro Millions, USA Mega Millions, USA PowerballSonuçlar

Euro Millions   2021-05-14

06-16-18-29-38    6 - 11

>>> Play online


SuperEnalotto   2021-05-13

04-13-20-51-69-82

>>> Play online


USA Mega Millions   2021-05-11

07-08-20-36-39  22

>>> Play online


USA Powerball   2021-05-12

01-19-20-38-54  17

>>> Play online


Dünyanın en büyük piyango ikramiyeler nelerdir?

Piyango tek bir ikramiye kazanmak açısından en büyük getiriyi sağladı: orada tüm büyük piyango jackpot vidaları için sık sık kendinize şu soruyu sordu eminim?

Popüler Amerikan piyango yapın: Megamillions, Powerball ve SuperLotto Plus yol ya da küçük bir piyango büyük bir ödeme ile herkesi şaşırttı?

Piyango dama listesi

Top 24 jackpot listelenen www.playhugelottos.com son piyango haber, dünya çapında tüm zamanların kazanır. Dünyanın dört bir yanından en büyük ikramiyelerini tüm kapsamlı bir listesi bulunabilir liste piyango dama orada bir sürpriz olmayacaktır.

Amerikan Piyangolar listesi kurşun

Listede ilk sekiz pozisyonları, ABD, Megamillions ve Powerball iki büyük devletler arası piyango tarafından işgal edilmiştir! Şimdiye kadar kazandığı dünya? En büyük annuitized jackpot Megamillions 260 milyon $ oldu. Bir kişi kazandı (birden fazla bilet kazanır ya da sendikası galibiyet) en büyük jackpot Powerball Jackpot miktarı 340 milyon dolar oldu.

Big Euro piyango ikramiyelerini

Kazanan Şimdiye kadarki en büyük sivil-ABD jackpot oldu? 183,5 milyon EuroMillions kazandı. Ödül üç bilet sahipleri arasında bölündü. EuroMillions arkasında çok yakın ardından İtalyan SuperEnalotto? 177,7 milyon büyük ikramiye kazanmak. Ödül ne yazık ki yetmiş kişi arasında bölündü.

Büyük piyango arka getirerek ikramiyeler

(37,6 milyon), Brezilya, diğer ülkeler ve büyük piyango ikramiyeler piyango İngiltere Milli Piyango (42 milyon jackpot), Alman Milli Piyango, Grand Loto 6 / 55 (13 milyon Asya'nın en büyük ödül) Mega-SENA Piyango (R $ 145 milyon mu? Güney Amerika? nin en büyük ikramiyeyi kazanmak) ve Avustralya Oz Loto (AUS 106 milyon dolarlık iki kişi tarafından paylaşılır).

Loto bilet satın almak ve şansınızı

Yukarıdaki kazanan piyango jackpot miktarlarda bazı okuma gerçekdışı görünüyor. Jackpot miktarda inanç meydan okuyan, ancak inanılmaz derecede doğrudur? gerçek insanlar gerçek para kazanın! Ne büyük piyango jackpot kazançları sonra piyango kazananlara para ile başka bir hikaye ama bir şey çok açık, kazanmak zorunda.

Www.playhugelottos.com olacak ve birçok Megamillion, Powerball, SuperEnalotto, EuroMillions, İngiltere Milli Piyango, Oz Loto ve El Gordo, gibi diğer büyük jackpot piyango gibi yukarıdaki piyango için bilet almak olabilir. Fransa Loto, SuperLotto Plus ve Avustralya Powerball.

PlayHugeLottos.com? biz milyonerler olun!

Küçük bir ikramiye kazanmak gibi bir şey var mı?

Bazı piyango çok mercek altına hayatlarını yaşamak! Göz sulama ikramiyeler ile, uluslararası piyango toplumun canlarım.

Irresistible jackpot boyutları

100 milyon Euro, ya da nasıl 300 milyon dolara bir Amerikan süper-büyüklükte Megamillions jackpot hakkında oturan bir jackpot direnmek zor? Bu teklif büyük ikramiyeler ile bu piyango biraz göz ardı etmek çok zor olduğunu harikası.

Ama bir EuroMillions piyango veya bir Megamillions olabilir! Ve bazı loto hatta Amerikan Powerball, SuperLotto Plus ya da bir İtalyan SuperEnalotto asla mutlu!

Yeterince büyük değil, ama kesinlikle büyük!

Taç için bazı Orta siklet 'yarışmacının vardır. 100 milyon mark geçer ama çoğu zaman oldukça oldukça büyük miktarlarda jackpot teklifleri asla piyango daha yakından incelendiğinde bir dizi ortaya koymaktadır. İngiltere Loto 6 / 49 biçiminde ile dünyanın en popüler piyango biri aslında, önce 42 milyon Pound yükseldi. Hiç de fena değil!

Ve Down Avustralya altında iki piyango, Oz Loto ve Avustralya Powerball sessizce çok önemli bazı jackpot boyutları kendilerini ulaşmıştır. Oz Loto en büyük jackpot ile şimdiye kadar 68 milyon Pound oturan ve Avustralya Powerball kayıtlı 51 milyon sterlinlik bir büyük jackpot biraz az geliyor!

Küçük ikramiyeler kazanmak kolay mı?

Yani, bu üç piyango hala spot büyük dalgalar yapıyorsanız, küçük, 'kamera utangaç bir' piyango kim? Olanlar içeriği sadece bir kaç milyon sterlinlik bölgede sakin bir hayat yaşamak için?

El Gordo piyango (Gordo de la Primitiva)

Kazanılırsa kadar en az 5 milyon Euro'luk bir miktar başlayarak, El Gordo jackpot haddeleme üzerinden devam edecektir! Bugüne kadar kazanılan en yüksek jackpot çok saygın bir 25 milyon Euro.

Jackpot ödülü yanı sıra sekiz diğer katmanları Pazar El Gordo berabere kazandı ödüller var!

Fransa Loto

Hala Avrupa kıtasında Fransa Loto (yerel 'Loto Francaise' olarak biliyorum) oyuncular oldukça büyük miktarlarda nakit para kazanma şansı veren Fransa'ya hareket! Fransa Loto Büyük ikramiye kazandı önce 34 kez En fazla 2 milyon Euro ve rulolar 'da başlayacak. En büyük ikramiye kazanmak, şimdiye kadar 18 milyon Euro!

Yani burada biz kendi yerel ülkelerde çok büyük iki piyango ve diğer büyük piyango bazı uluslararası ilgi odağı çalmak izin içerik.

Büyük bir piyango kazanmak davet etmek

Elbette gerçeği bir şey daha küçük ve daha sessiz oldu belli loto, çoğu insanların dilek listeleri ilk olabilir, kimse şikayette bulunacağını belirtti! Aslında çoğu insan aslında kutlamak olabilir düşünüyorum ... hayatlarının geri kalanı için!


Select language:

en   hu   cs   de   bg   tr   fr   ru   sl   sk   es   lt   hr   el   nl   

pt   ms   ro   uk   ka   ht   cs   sv   hi   lv   ru   eo   pl   ga   

id   zh   pt   is   yi   bg   de   nl   ro   gl   vi   ur   pa   az   

gu   ne   ar   mi   cy   ceb   ja   te   fa   mn   lo   ms   fr   km   

sq   la   kn   tl   el   sl   hu   hr   tr   ca   it   bn   mr   ta   

en   lt   sr   be   th   fi   mt   sk   no   es   mk   sw   ko   da   

ig   hy   

Online oyun