PlayEuromillions.com

Mega Millions Zahrajte si online - Euro Millions, USA Mega Millions, USA Powerballvýsledky

Euro Millions   2021-05-14

06-16-18-29-38    6 - 11

>>> Play online


SuperEnalotto   2021-05-13

04-13-20-51-69-82

>>> Play online


USA Mega Millions   2021-05-11

07-08-20-36-39  22

>>> Play online


USA Powerball   2021-05-12

01-19-20-38-54  17

>>> Play online


Aké sú najväčšie lotériová jackpoty na svete?

Pre vás všetky veľké závitových lotérie jackpotu vonku som sa, že ste často pýtajú sa sami seba na otázku: ktoré lotérie poskytli najväčšiu návratnosť, pokiaľ ide o jediné jackpotu?

Do populárnej americkej lotérie: Vlastná Megamillions a POWERBALL a SuperLotto Plus raziť cestu alebo je tam menší lotérie, ktorý všetkých prekvapil, keď s veľkým výplaty?

Zoznam pre lotériová dáma

Nedávny lotérie spravodajský článok na www.playhugelottos.com vymenoval Top 24 výhier Jackpot všetkých čias z celého sveta. Zoznam nebude prekvapením lotérie dám tam ako všetci z najväčších jackpotov z celého sveta možno nájsť na kompletný zoznam.

Americkí Lotéria viesť zoznam

Prvých osem miest v zozname sú obsadené dvoch veľkých medzištátnych lotérií z USA, Megamillions a Powerball! Na svete? S najväčšou annuitized jackpot kedy vyhral bol 260.000.000 dolárov na Megamillions. Najväčší jackpot vyhral iba jednou osobou (nie viac vstupeniek vyhrá alebo syndikát výhier) bol jackpot výške 340.000.000 dolárov na Powerball.

Veľký Euro lotéria jackpoty

Vôbec najväčší mimo USA jackpot víťazstvo bolo? 183500000 vyhral na Euromilióny. Cena bola rozdelená medzi tri leteniek vlastníkov. Po veľmi blízko za EuroMillions je taliansky SuperEnalotto s masívnym jackpotu, že? 177.7 miliónov. Cena bola bohužiaľ rozdelená medzi sedemdesiatich ľudí.

Veľký lotéria jackpoty vychovávať zadnej

Ostatné krajiny a lotérie, ktoré vyvolali veľké lotérie jackpoty sú Veľká Británia Národnej lotérie (42000000 jackpot), nemecký národný lotérie, Veľký Lotto 6/55 (37600000?) (Ázia je najväčší cenu? - 13 miliónov), Brazília Mega-Sena lotérie (R 145000000 dolár? Južná Amerika? najväčšie jackpot) a austrálsky Oz Lotto (USA 106.000.000 dolárov? zdieľať dve osoby).

Kúpte si vstupenky Lotto a vziať svoju šancu

Čítanie niektorej z vyššie uvedených súm víťazných lotérie jackpotu sa zdá nereálne. Jackpot čiastky vzdorovať vieru, ale prekvapivo je to pravda? skutoční ľudia vyhrať skutočné peniaze! Čo robiť s výhercami lotérie v hotovosti pri svojich veľkých výhier lotérií jackpotu je iný príbeh, ale jedna vec je jasná, musíte byť v ňom vyhrať.

Môžete byť v tom, že prejdete na www.playhugelottos.com a získať vstupenky pre mnoho z vyššie uvedených lotérií ako Megamillion a Powerball a SuperEnalotto a Euromilióny a britskej Národnej lotérie, Oz Lotto a ďalších veľkých jackpot lotérie ako El Gordo, na Francúzsko Loto, SuperLotto Plus a austrálsky Powerball.

PlayHugeLottos.com ? robíme milionári!

Existuje niečo ako malý jackpotu?

Niektoré lotérie žiť svoj život veľa do popredia pozornosti! S oko-zalievanie jackpotov sú to miláčikovia medzinárodnej lotériovej spoločnosti.

Neodolateľné jackpot veľkosti

Je ťažké odolať jackpot sedí na 100 miliónov eur, alebo ako o americkom super-veľké Megamillions jackpot $ 300 miliónov? S takýmito masívne jackpoty v ponuke nie je divu, že táto lotérie sú tak ťažké ignorovať.

Ale nie všetky lotérie Euromilióny, môže byť a alebo Megamillions! A niektorí lotto ich radi, že nikdy nebude americká Powerball, SuperLotto Plus alebo dokonca taliansky SuperEnalotto!

Nie je najväčší, ale rozhodne dosť veľký na to!

Tam sú niektoré už ste middleweight uchádzačmi o korunu. Bližšie prehliadka odhalí rad lotérií, ktoré sa nikdy prejdú 100 miliónov známku ešte nemajú často poskytujú pomerne značné sumy v jackpotu ponuky. Veľká Británia lotérie, v skutočnosti jeden z najpopulárnejších lotérie na svete s to 6/49 formát, sa vyšplhal na 42 miliónov libier skôr. Vôbec zlé!

A dvaja z lotérie Down Under v Austrálii, Oz a austrálskej Lotto Powerball obaja ticho dosiahli niektoré veľmi významné jackpot veľkosti sami. Oz Lotto s najväčšou jackpot zatiaľ sedí na 68 miliónov libier a austrálsky Powerball prichádza na o niečo menej s najväčšou zaznamenanou jackpotu 51 miliónov libier!

Sú menšie jackpoty ľahšie vyhrať?

Takže, ak tieto tri lotérií sú ešte robiť veľké vlny v žiari reflektorov, ktoré sú menšie, lotérie 'Fotoaparát plaché? Tí, obsah žiť pokojný život v regióne len niekoľko miliónov libier?

El Gordo lottery (Gordo de la Primitiva)

Spustenie v minimálnej výške 5 miliónov EUR, bude El Gordo jackpot nezastaví vozový dokola, kým je vyhral! Najvyššia jackpot získala k dnešnému dňu je veľmi slušný 25 miliónov eur.

Okrem Jackpot je ich tam osem ďalších úrovňami cien sú k dispozícii pre možné vyhrať v nedeľu El Gordo remízu!

France Loto

Ešte na európskom kontinente sme sa presunúť do Francúzska, kde Francúzsko Loto (know miestne ako "Loto Francaise"), dáva hráčom možnosť vyhrať značné sumy v hotovosti! Francúzsko Loto Jackpot sa bude začínať na 2 milióny eur a prevalí maximálne 34 krát, než je potrebné vyhrať. Najväčší jackpot je zatiaľ 18 miliónov eur!

Takže tu máme dve lotérií, ktoré sú veľmi veľké vo svojich miestnych krajinách, a sú spokojní, nechať ostatné väčšie lotérie ukradnúť niektoré z medzinárodnej pozornosti.

Pozvanie veľkú lotériová výhru

Pravdou však je, že zatiaľ čo niektoré lotto je môže byť na prvom mieste zoznamov želanie väčšiny ľudí, keď sa niečo menšie a tichšie stalo sa ukázať, nikto by sa nesťažoval! V skutočnosti si myslím, že väčšina ľudí v skutočnosti môže oslavovať ... po zvyšok svojho života!


Select language:

en   hu   cs   de   bg   tr   fr   ru   sl   sk   es   lt   hr   el   nl   

pt   ms   ro   uk   ka   ht   cs   sv   hi   lv   ru   eo   pl   ga   

id   zh   pt   is   yi   bg   de   nl   ro   gl   vi   ur   pa   az   

gu   ne   ar   mi   cy   ceb   ja   te   fa   mn   lo   ms   fr   km   

sq   la   kn   tl   el   sl   hu   hr   tr   ca   it   bn   mr   ta   

en   lt   sr   be   th   fi   mt   sk   no   es   mk   sw   ko   da   

ig   hy   

Zahrajte si online