PlayEuromillions.com

Mega Millions žaisti internete - Euro Millions, USA Mega Millions, USA PowerballRezultatai

Euro Millions   2021-05-14

06-16-18-29-38    6 - 11

>>> Play online


SuperEnalotto   2021-05-13

04-13-20-51-69-82

>>> Play online


USA Mega Millions   2021-05-11

07-08-20-36-39  22

>>> Play online


USA Powerball   2021-05-12

01-19-20-38-54  17

>>> Play online


Kokie yra didžiausi pasaulyje loterijų jackpots?

Viskas ko jums dideliuose loterijos Jackpot įskundė ten,, Esu tikras, kad jūs dažnai klausia sau klausimą: kuris loterijos didžiausią grąžą vieno prizo laimėjimas?

Ar yra populiarius Amerikos loterijas: Megamillions, Powerball ir SuperLotto Plus pirmauja ar yra mažesnės loterija, nustebino visus su dideliu išmokėjimo?

Už loterijos šaškių sąrašas

Top 24 Jackpot laimi visų laikų neseniai loterija naujienos straipsnis apie www.playhugelottos.com, išvardytos iš viso pasaulio.Sąrašas bus ne staigmena loterijos šaškių ten visi iš didžiausių jackpots iš viso pasaulio galima rasti išsamų sąrašą.

Amerikos Loterijos veda sąrašą

Aštuonių geriausių pozicijas sąraše užima du dideli tarp valstybinių loterijų, lėšos iš JAV, Megamillions ir Powerball! Didžiausia pasaulyje? S annuitized jackpota kada nors laimėjo $ 260 milijonų į Megamillions.Didžiausias jackpota laimėjo vienam asmeniui nėra daug bilietų laimi ar Sindikatas laimi) buvo apie Powerball jackpota suma $ 340 mln.

Didelis Viduržemio loterija Jackpots

Didžiausias kada nors ne JAV Jackpot laimėti buvo 183,5 mln. Laimėjo iš Euromillions,.Premija buvo padalinta tarp trijų bilietų turėtojams. Po labai arti atsilieka Euromillions yra italų SuperEnalotto su didžiuliu prizo laimėjimas? 177.7 mln.Prizas, deja, buvo padalinta tarp septyniasdešimt žmonių.

Big loterija Pule, ty galinio

Kitos šalys ir loterijos, kad pagaminti didelių loterijos prizus JK Nacionalinės loterijos (42 mln. Jackpota), Vokietijos nacionalinė loterija, Didžioji Lotto 6/55 (37,6 mln.?) (Didžiausia Azijoje prizas - 13 mln.) BrazilijosMega Metai loterija (R $ 145 milijonų? didžiausia Pietų Amerika? ai prizo laimėjimas) ir Australijos Oz Lotto "(AUS $ 106 milijonų? bendra dviejų žmonių).

Pirkti Lotto bilietus ir imtis savo galimybes

Skaitant minėtų laimėtojų loto sumas atrodo nerealus. , Jackpota sumos nepaklusti įsitikinimą, tačiau nuostabiai tiesa? realūs žmonės laimėti šį realius pinigus! Ką daryti su pinigais po didelių loto pergalių loterijos laimėtojai jau kita istorija, bet vienas dalykas yra aiškus, jūs turite būti į jį laimėti.

Galite būti joje kreipdamiesi į www.playhugelottos.com, ir gauti bilietus už daugelis pirmiau loterijų kaip Megamillion, Powerball, SuperEnalotto, Euromillions, Jungtinės Karalystės Nacionalinei loterijai, Oz Lotto ir kitų didžiųjų Jackpot loterijų, pavyzdžiui, El Gordo,Prancūzija loto, SuperLotto plius ir Australijos Powerball.

PlayHugeLottos.com ? mes darome milijonierių!

Ar yra toks dalykas kaip mažas prizo laimėjimas?

Kai loterijos gyvena savo gyvenimą labai įtempta savaitė! Su akių laistymo jackpots jie, tarptautinės loterijos bendruomenės, Ukochane.

Nenugalimas Jackpot dydžiai

Sunku atsispirti jackpota sėdi prie 100 milijonų eurų, arba kaip apie amerikiečių super dydžio Megamillions,, jackpots 300 milijonų JAV dolerių? Su tokių masinių jackpots pasiūlą nenuostabu, kad šios loterijos yra labai sunku ignoruoti.

Tačiau ne visi loterijos gali būti a Euromillions, arba a Megamillions,! Ir kai Lotto yra laimingas, kad niekada nebus Amerikos Powerball, SuperLotto Plus "ar net italų SuperEnalotto!

Ne didžiausia, bet tikrai pakankamai didelis!

Yra karūnos kai "vidutinio svorio pretendentai. Atidžiau atskleidžia nemažai loterijų, kad niekada pereina 100 milijonų ribą dar dažnai pateikia gana didelių sumų Jackpot aukos.Loterijų Jungtinė Karalystė, iš tikrųjų viena iš populiariausių pasaulyje, tai 6/49 formatas loterijoje, pakilo iki 42 milijonų svarų prieš. Nėra bad at all!

Ir abi loterijas iš Down Under Australijoje, Oz Lotto "ir Australijos Powerball tiek ramiai pasiekė keletą labai reikšmingų Jackpot dydžių patys.Oz Lotto Didžiausias pagrindinio prizo iki šiol sėdi prie 68 mln svarų ir Australijos Powerball ateina, šiek tiek mažiau su didžiausių įrašų jackpota 51 milijonų svarų!

Ar mažesnės Jackpots lengviau laimėti?

Taigi, jei šie trys loterijos vis dar deda dideles bangas dėmesio, kurie yra mažesni, "Kamera drovus" loterijos? Tie, turinys gyventi ramų gyvenimą tik keletą milijonų svarų regione?

El Gordo lottery (Gordo de la Primitiva)

Pradedant nuo minimalios sumos už 5 milijonų eurų, El Gordo jackpota nebus sustabdyti geležinkelių per kol ji laimėjo! Didžiausias jackpota laimėjo iki šiol, yra labai garbingas 25 milijonų eurų.

Be to į Jackpot prizo, yra kitų aštuonių pakopų prizų, laimėjo sekmadienio El Gordo lygiosiomis!

France Loto

Dar Europos žemyne ​​mes einame į Prancūziją, kur Prancūzija loto (žinoti vietoje. Kaip Loto Francaise ") yra suteikti žaidėjams galimybę laimėti didelių pinigų sumas!Prancūzija loto Jackpot prasideda nuo 2 milijonų eurų ir velenėliai per ne daugiau kaip 34 kartų, kol ji turi būti laimėjo. Didžiausias pagrindinio prizo laimėjimas iki šiol buvo 18 milijonų eurų!

Taigi čia mes turime dvi loterijas, kad yra labai didelis jų vietos šalyse, ir turinys tegul kiti didesni loterijos pavogti, kai tarptautinio dėmesio centre.

Kviesdami Big Lottery gaus

Žinoma tiesa, kad nors tam tikras Lotto gali būti pirmas daugelio žmonių norą sąrašus, jei atsitiko kažkas mažesnis ir tyliau pasirodyti, niekas skųstis! Tiesą sakant, aš manau, kad dauguma žmonių iš tiesų gali švęsti ... likusį gyvenimą!


Select language:

en   hu   cs   de   bg   tr   fr   ru   sl   sk   es   lt   hr   el   nl   

pt   ms   ro   uk   ka   ht   cs   sv   hi   lv   ru   eo   pl   ga   

id   zh   pt   is   yi   bg   de   nl   ro   gl   vi   ur   pa   az   

gu   ne   ar   mi   cy   ceb   ja   te   fa   mn   lo   ms   fr   km   

sq   la   kn   tl   el   sl   hu   hr   tr   ca   it   bn   mr   ta   

en   lt   sr   be   th   fi   mt   sk   no   es   mk   sw   ko   da   

ig   hy   

žaisti internete